Kendini Öldürmeye Çalışan Bebek Oyunu

  • 14 Aralık 2015
  • Bedirhan Çol
  • 1268
  • 0

Bir Kickstarter üyesi, kendini öldürmeye çalışan bebeği engellediğiniz oyunu piyasaya sürmek için bağış toplamaya başladı.

Oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte bu sektöre birçok firma giriş yaptı ve her biri kendisini kanıtlamak adına güzel, farklı ve ilgi çekici konseptlerle karşımıza çıkmaya çalışıyorlar. Dövüş oyunları, yarış oyunları veya aksiyon oyunları gibi oyunlarla bunu gerçekleştirmeye çalışan firmaların aksine Joe Williams, yazılımını kendi yaptığı oldukça ilginç ve bir o kadar da saçma oyunuyla piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. "Who's Your Daddy" adını verdiği oyununu bir şaka üzerine geliştirmeye başlayan Joe Williams, bu oyunun geliştirilmesine katkıda bulunabilecek insanların olduğunu düşünmüş ve bu amaçla kendine bir Kickstarter üyeliği açmış. 1500$ hedefleyen Joe, 187 bağışçıdan gelen destekle birlikte bu hedefine ulaşabilmiş ve oyunun yazılımını yakın tarihte tamamlamayı hedefliyor.

 

Who's Your Daddy kendini öldürmeye çalışan psikopat bir bebeği konu alıyor. Sürekli oradan oraya koşturan bebeğin babası olduğunuz oyunda amacınız bebeğin kendini öldürmesini bir şekilde engellemek. Oyunun tanıtım videosunda da görebileceğiniz gibi bebek fırına girip kendini kızartmaya, küvete girip kendini boğmaya ve çöp kovasına girip kendini öldürmeye çalışıyor. Oldukça sinir bozucu bir görünümü ve olan bebeğinizi belirli bir süre hayatta tutmaya çalıştığınız bu oyun, bebeği hayatta tutarken o sırada etrafı toparlamanızda gerekiyor.

Oyunun bu ay içerisinde bitmesi bekleniyor yani en kısa zamanda internete düşecektir.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !