Dağ Zombileri

  • 23 Kasım 2015
  • Bedirhan Çol
  • 1133
  • 0

Bildiğiniz tüm mobil aksiyon ve strateji oyunlarını unutun. Benzersiz bir aksiyon ve strateji oyunu sizleri bekliyor!

Dünya’nın en cesur, en kahraman özel birliklerinden oluşan takımını topla. Tarihin en azılı zombilerine, Dağ Zombileri’ne karşı korkusuzca stratejik saldırılar planla ve saldırıya geç!

Değerli okurlar ve sevgili mobil Oyun severler,sizleri, gelmiş geçmiş en aksiyonlu savaşların yaşandığı bir mobil oyunun, savaş sahalarına götüreceğiz. Tarboosh Games firmasının en tecrübeli ve en yetenekli ekibinin özgün ve benzersiz fikirleriyle ortaya çıkan "Dağ Zombileri"oyununu gelin birlikte inceleyelim;

İlk ve Tek Türkçe İçerikli Benzersiz Zombi Oyunu;

Bir Türk firmasının çıkarttığı ilk ve tek Türkçe içerikli savaş oyunu olma özelliğini taşıyor. Menüsünden, yönergelerine kadar Türkçe olup, oyunun İngilizce ve Arapça sürümleri de mevcut.Tarboosh Games ekibinin yüzde yüz özgün fikirleriyle donatılmış sürükleyici bir aksiyon ve strateji oyunu olan, Dağ Zombileri’nin daha şimdiden 10,000’i aşkın kullanıcısı mevcut. Bunun yanında 200’e yakın derecelendirmenin yüzde 98’i “5 yıldız” ve 60’a yakın olumlu yorum almış durumda.

Çok Fazla Bölüm ve Geniş Konsept;

Geniş içeriğiyle, daha şimdiden arcade ile aksiyon oyunlarının ulaşabileceği son nokta Dağ Zombileri oyunu gibi görünüyor. Zaten, aldığı derecelendirmeler ve olumlu yorumlar da bu tezi kanıtlar nitelikte. Oyunda 4 farklı birlik bulunuyor; Bordo Bereli, Özel Harekât, Çevik Kuvvet ve Sat Komandosu. Aynı zamanda Düzinelerce türü bulunan Dağ Zombileri… Bunlarla mücadele etmek içinde strateji dolu silahlar mevcut. Elektroşoktan bazukaya, barikatlardan mayınlara kadar onlarca mühimmat kahramanlarını arıyor. 200’ü Aşkın aksiyonla dolu bölüm mevcut olan oyunda, birbirinden stratejik 150’yi aşkın heyecan dolu görev, kullanıcıları bekliyor. Aynı zamanda oyunun Facebook seçeneği de, kullanıcılara, arkadaşlarıyla mücadele etme fırsatı tanıyor. Oyunun Android platformların yanı sıra İOS cihazlar için de farklı ekran çözünürlüklerine sahip sürümleri mevcut.       

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !