ADIDAS SNAPSHOT

  • 25 Ekim 2015
  • Gökser Pirik
  • 1384
  • 0

Adidas' ın 25 Eylül tarihinde tanıttığı Adidas Snapshot tam şut antrenmanı çalışan veya şut için iddaalaşan kişilere göre.

Uygulamanın temel amacı da zaten antrenmanlara yardımcı olmak. Attığınız şutlar için rakam ve oranlar vererek size bilgi sağlıyor.Skor Tablosu bölümünden de görebileceğiniz gibi her şeyi ayrıntılı olarak görebiliyorsunuz. Bilgiler Şut Sayısı, En Hızlı Şut Hızı, En Uzun Şut Mesafesi olarak ayarlanmış durumda. Ayreten bize verdiği görevler de oluyor. ACE-Hız 1 görevi de buna bir örnek. (Bu görevde sizden 20-30 km/s hızla 3 şut istemektedir)

Tabii ki de bu şutlar için görevleri kaydederek yapıyorsunuz ve bu kayıt gayet basit. Telefonunuzda uygulamayı açınca çıkan  ÇEKİM YAP tuşuna basarak çekime başlayabiliyorsunuz
Sizlere bu şut kayıtlarını paylaşma olanağı da tanıyan Adidas Sanpshot şu anlık video için sadece Facebook ve Camera Roll' u destekliyor. Ayrıca daha güzel olması için bu videolara efekt verme şansınız da var. Fotoğraf da paylaşmak isterseniz Facebook Twitter İnstagram' dan paylaşma şansınız bulunmakta.(Bol bol hava atarsınız artık :) )       

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !